Oops, an error
Loading. Please wait.

Thirrje E Deshperuar Chords

1,725 views 1 this week
1 commentread comment
1 2 3 4 5
accurate
x 3
add to favorites
launch autoscroll
font size
0
reset
transpose
0
reset
simplify chords
highlight chords
display chords
Tab Pro tools
 • play this tab
 • loop segment
 • change instrument
 • show fretboard
 • metronome
Autoscroll
+/-
esc
set tempo
stop
Contributor
WARNING: You are trying to view
                  content from Ultimate-Guitar.com
                  in an unauthorized application,
                  which is prohibited.

                  Please use an official Ultimate
                  Guitar Tabs application for iPhone,
                  iPad or Android to access legitimate
                  chords, guitar, bass, and drum tabs
                  from Ultimate-Guitar.com database.

                  Type "ultimate guitar tabs" in Apple
                  App Store's or Android Market's
                  search to find the application.
Intro: 
Dm F G 

Dm C Dm C G Dm 

Dm A7 Dm 
Ju kuptoj o njerëz qe kurrë s’ju kanë pranuar 
Gm C Dm 
Ju pranoj o njerëz qe kurrë s’ju kanë dëgjuar 
Dm A7 Dm 
Ju dëgjoj o njerëz qe zërin ua kanë harruar 
Gm C Dm 
Dhe s’mund t’ju harroj uuuu gjithmonë për ju kam për te kënduar 
A Dm A Dm 
Ju dëgjoj , ju kuptoj ju pranoj jo s’ju harroj 
E C F G 
Ju qe bota s’ju gëzon dhe bota ne sofrën e saj e te pasur 
Një lug për ju se shtoj 
A G D, F G D Dm Dm G G G 
Ju këndoj zemrën ju dhuroj uuuuuuuuuuuuu 
Dm G C A 
Thirrje te dëshpëruar askush nuk e dëgjoi askush nuk e pranoj 

Pa nisur përfundoi 
Dm G C A 
Libër i pashkruar askush nuk e shfletoi i lëne ne errësirë 

Ku pluhuri E mbuloi Dm C Dm C G Dm 
Dm A7 Dm 
Edhe nj jete n edhe ne jete te gjithë luajnë për te fituar 
Gm C Dm 
Po veç për ju loja pa nisur ka përfunduar 
Dm A7 Dm 
Mos hidh një hap mos hidh një hap ujku dhembet I ka zbuluar 
Gm C Dm 
Mos hidhni një hap toka rreth jush është minuar 
A Dm A Dm 
Ju dëgjoj Ju besoj pasurin mbi varfrin jo se pranoj 
E C F G 
Ju qe fati ju dënoj dhe bota ne sofrën e saj e te pasur 

Një lug për ju se shtoj 
Dm G C A 
Thirrje e dëshpëruar askush nuk e dëgjoj askush nuk e pranoj 

Pa nisur përfundoi 
Dm G C A 
Libër i pashkruar askush nuk e shfletoi 
I len ne errësirë ku pluhuri e mbuloi 
comments
We did not receive enough feedback on this tab! Please rate:
print report bad tab
1 2 3 4 5
1 comment total.
0 reply
dede71 wrote on January 11 2014, 08:10 am

Dm A7 Dm
Ju kuptoj o njerëz qe kurrë s?ju kanë pranuar

I want to post or [tab]
guest
You may want to rate the tab now too:
select rating
Please do not post tabs as comments. Select "correction" instead!