Oops, an error
Loading. Please wait.

Thirrje E Deshperuar Chords

1,870 views 1 this week
1 commentread comment
1 2 3 4 5
x 3
add to favorites
×
Save as Personal and add changes to this tab that will be seen only by you. Learn more ›
×
You can save this tab as Personal to edit and correct it or add notes. All changes will be seen only by you. Learn more »
save as personal
new!
launch autoscroll
font size
0
reset
transpose
0
reset
simplify chords
display chords
guitar tuner
Autoscroll
slow
fast
+/-
esc
set tempo
stop
Author
Strumming
There is no strumming pattern for this song yet. and get +5 IQ
Intro: 
Dm F G 

Dm C Dm C G Dm 

Dm A7 Dm 
Ju kuptoj o njerëz qe kurrë s’ju kanë pranuar 
Gm C Dm 
Ju pranoj o njerëz qe kurrë s’ju kanë dëgjuar 
Dm A7 Dm 
Ju dëgjoj o njerëz qe zërin ua kanë harruar 
Gm C Dm 
Dhe s’mund t’ju harroj uuuu gjithmonë për ju kam për te kënduar 
A Dm A Dm 
Ju dëgjoj , ju kuptoj ju pranoj jo s’ju harroj 
E C F G 
Ju qe bota s’ju gëzon dhe bota ne sofrën e saj e te pasur 
Një lug për ju se shtoj 
A G D, F G D Dm Dm G G G 
Ju këndoj zemrën ju dhuroj uuuuuuuuuuuuu 
Dm G C A 
Thirrje te dëshpëruar askush nuk e dëgjoi askush nuk e pranoj 

Pa nisur përfundoi 
Dm G C A 
Libër i pashkruar askush nuk e shfletoi i lëne ne errësirë 

Ku pluhuri E mbuloi Dm C Dm C G Dm 
Dm A7 Dm 
Edhe nj jete n edhe ne jete te gjithë luajnë për te fituar 
Gm C Dm 
Po veç për ju loja pa nisur ka përfunduar 
Dm A7 Dm 
Mos hidh një hap mos hidh një hap ujku dhembet I ka zbuluar 
Gm C Dm 
Mos hidhni një hap toka rreth jush është minuar 
A Dm A Dm 
Ju dëgjoj Ju besoj pasurin mbi varfrin jo se pranoj 
E C F G 
Ju qe fati ju dënoj dhe bota ne sofrën e saj e te pasur 

Një lug për ju se shtoj 
Dm G C A 
Thirrje e dëshpëruar askush nuk e dëgjoj askush nuk e pranoj 

Pa nisur përfundoi 
Dm G C A 
Libër i pashkruar askush nuk e shfletoi 
I len ne errësirë ku pluhuri e mbuloi 
Suggest correction
Give kudos to tab author, rate the tab!
1 2 3 4 5
comments
print report bad tab
1 comment total.
0 reply
dede71 10 Jan 11, 2014 03:10 AM

Dm A7 Dm
Ju kuptoj o njerëz qe kurrë s?ju kanë pranuar

guest
You may want to rate the tab now too:
select rating
Wanna post a correction for this tab? Suggest correction