Oops, an error
Loading. Please wait.

Cmendem Chords

version 1
version 1

Whole song

Interactive

2,205 views 6 this week
no commentswrite comment
1 2 3 4 5
excellent!
x 5
add to favorites
launch autoscroll
font size
0
reset
transpose
0
reset
simplify chords
display chords
guitar tuner
Autoscroll
slow
fast
+/-
esc
set tempo
stop
Help us to improve Ultimate-Guitar.com Take our survey!
×
Author
Difficulty
novice
ELITA 5 CMENDEM


Hm        A 
edhe sonte jetoj me plagen e vjeter 

Em       G
ndoshta dhimbja do pushoj 
 
          F#m
do't pushoj ne boten tjeter 

    Hm
dikur do ta dua dike 

A
por asnjeher si dike dikur 

Em
at qe zoti sma dha 

G           Hm   
nga njerezit se kerkoj kure Bridge:

G     A     Hm
do te pres si heren e pare 

G     A     Hm
un jam lot qe nga syte e tu jam ndare 

G     A     Hm
nese vdes heshtja do te flas 

F#m
kur shkoj dhe shikimet treten 

Em   G   Hm 
dhe ne tek ti mbeten Chorus:

   E5  (F#5)  G5       D5      
e kerkoj nje shpirt qe ndarja e ka vra 

         A5   H5
dhe mundohem ti tregoj se cmendem 

 (C#5)  D5      A5
ne kete bote te verber cmendem 

    G5  F#5  E5
qe sjam dikush tjeter


F#5 E5 F#   E5 F#5 G5      D5      
e kerkoj_______ nje qe ndarja e ka vra 

         A5   H5
dhe mundohem ti tregoj se cmendem 

 (C#5)  D5      A5
ne kete bote te verber cmendem 

    G5  F#5  E5
qe sjam dikush tjeter

D5
huu uuu shkoo


Solo niher edhe e njejta perseritet..
Suggest correction
What's this?
You can suggest a correction to this tab. Community and Mods will review your correction and vote to approve or reject it.
comments
print report bad tab
guest
You may want to rate the tab now too:
select rating
Please do not post tabs as comments. Select "correction" instead!