Oops, an error
Loading. Please wait.

Me Zemer Chords

344 views 1 this week
1 commentread comment
1 2 3 4 5
please rate
add to favorites
launch autoscroll
font size
0
reset
transpose
0
reset
display chords
guitar tuner
Autoscroll
slow
fast
+/-
esc
set tempo
stop
Help us to improve Ultimate-Guitar.com Take our survey!
×
Author
Difficulty
novice
Flori Mumajesi - Me zemer

Am Dm G G    

Am
Erdhe papritur sot
Dm
si nje rrufe ne toke
G
perball meje qendro ,
Am                 Dm
si magjinoja dot te mbushja syt me lot
G
te perqafoj me kerkon,
ku ishe zemer dje?!!
prap ndjenja nese ke ,sa vlen per ty nje premtim
nuk di me cfar te them
a do njesoj te jem te fal un ty cdo gabim
se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj, dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar 
me zemer ne duar un ketu do te pres ...
ti iken edhe vjen nje pasagjer ne tren asnjeher sdo ndryshoj...
pse duhet te jem un per ty dicka me shum ....
ne jet me ke do jetoj ...
ku ishe zemer dje
prap ndjenja nese ke sa vlen per ty nje premtim
nuk di me cfar te them a do njesoj te jem ?!te fal un ty cdo gabim
se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar me 
zemer ne duar un ketu do te pres ...
se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar me 
zemer ne duar un ketu do te pres ....
se un ty cdo dit te dua me veten e vuaj dhe jetoj cdo moment se jeten ma ke ndryshuar me 
zemer ne duar un ketu do te pres ....
Suggest correction
What's this?
You can suggest a correction to this tab. Community and Mods will review your correction and vote to approve or reject it.
comments
We did not receive enough feedback on this tab! Please rate:
print report bad tab
1 2 3 4 5
1 comment total.
0 reply
xhenis 1,022 wrote on June 14 2013, 12:24 pm

Ne vend te F mund te perdorni Dm, besoj qe shkon me shume.

guest
You may want to rate the tab now too:
select rating
Please do not post tabs as comments. Select "correction" instead!