Oops, an error
Loading. Please wait.

Thirrje E Deshperuar chords

1,912 views 6 this week
1 commentread comment
1 2 3 4 5
x 3
add to favorites
×
Save as Personal and add changes to this tab that will be seen only by you. Learn more ›
×
You can save this tab as Personal to edit and correct it or add notes. All changes will be seen only by you. Learn more »
launch autoscroll
font size
0
reset
transpose
0
reset
simplify chords
display chords
guitar tuner
edit
Autoscroll
slow
fast
+/-
esc
set tempo
stop
Author
Strumming
There is no strumming pattern for this song yet. and get +5 IQ
Intro: 
Dm F G 

Dm C Dm C G Dm 

Dm A7 Dm 
Ju kuptoj o njerëz qe kurrë s’ju kanë pranuar 
Gm C Dm 
Ju pranoj o njerëz qe kurrë s’ju kanë dëgjuar 
Dm A7 Dm 
Ju dëgjoj o njerëz qe zërin ua kanë harruar 
Gm C Dm 
Dhe s’mund t’ju harroj uuuu gjithmonë për ju kam për te kënduar 
A Dm A Dm 
Ju dëgjoj , ju kuptoj ju pranoj jo s’ju harroj 
E C F G 
Ju qe bota s’ju gëzon dhe bota ne sofrën e saj e te pasur 
Një lug për ju se shtoj 
A G D, F G D Dm Dm G G G 
Ju këndoj zemrën ju dhuroj uuuuuuuuuuuuu 
Dm G C A 
Thirrje te dëshpëruar askush nuk e dëgjoi askush nuk e pranoj 

Pa nisur përfundoi 
Dm G C A 
Libër i pashkruar askush nuk e shfletoi i lëne ne errësirë 

Ku pluhuri E mbuloi Dm C Dm C G Dm 
Dm A7 Dm 
Edhe nj jete n edhe ne jete te gjithë luajnë për te fituar 
Gm C Dm 
Po veç për ju loja pa nisur ka përfunduar 
Dm A7 Dm 
Mos hidh një hap mos hidh një hap ujku dhembet I ka zbuluar 
Gm C Dm 
Mos hidhni një hap toka rreth jush është minuar 
A Dm A Dm 
Ju dëgjoj Ju besoj pasurin mbi varfrin jo se pranoj 
E C F G 
Ju qe fati ju dënoj dhe bota ne sofrën e saj e te pasur 

Një lug për ju se shtoj 
Dm G C A 
Thirrje e dëshpëruar askush nuk e dëgjoj askush nuk e pranoj 

Pa nisur përfundoi 
Dm G C A 
Libër i pashkruar askush nuk e shfletoi 
I len ne errësirë ku pluhuri e mbuloi 

      
      
Suggest correction
Creating personal tab
Creating personal tab
You can edit any tab online and save it as your Personal.

You can edit, replace or remove any tab part or add personal notes – all changes will be seen only by you.

Personal tabs can be accessed anytime from any device, even offline.
Learn more »
Give kudos to tab author, rate the tab!
1 2 3 4 5
comments
print report bad tab
1 comment total.
0 reply
dede71 10 Jan 11, 2014 03:10 AM

Dm A7 Dm
Ju kuptoj o njerëz qe kurrë s?ju kanë pranuar

guest
You may want to rate the tab now too:
select rating
Wanna post a correction for this tab? Suggest correction