Oops, an error
Loading. Please wait.

Mundohem Qe Ta Harroj chords

444 views 1 this week
no commentswrite comment
1 2 3 4 5
3 more votes to show rating
add to favorites
×
Save as Personal and add changes to this tab that will be seen only by you. Learn more ›
×
You can save this tab as Personal to edit and correct it or add notes. All changes will be seen only by you. Learn more »
launch autoscroll
font size
0
reset
transpose
0
reset
display chords
guitar tuner
edit
Autoscroll
slow
fast
+/-
esc
set tempo
stop
Strumming
There is no strumming pattern for this song yet. and get +5 IQ
Kthjellu – Mundohem qe ta harroj 
 Bm                                            A
Nonjeher kujtoj se te kam humbur qe kur ti shenderrohesh ne nje tjeter,
Bm                                             A  
dhe tash un e di per nje kohe te gjate un dhe ti ku jemi tash.
Bm                                            A  
ti me pyet pse un te urrej sepse un jam ai qe mori dimbjen
Bm                                            A  
te lrgohem , dua nga te gjith vetem te kuptoj qe sperkas kerkund

E
Nuk di asgje

Bm		 A 		          E 
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoj zerat qena kerkojn ne te dy
Bm		 A 		          E
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoj zerat qena kerkojn ne te dy

Bm                                              A  
Zerin tend degjoj duke me thirrur dhe ende mendoj se je nje tjeter
Bm                                             A  
kur afrohem shoh se dicka ndryshon dhe kuptoj qe un ty te kam humbur

E
Nuk di asgje

Bm		 A 		          E
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoj zerat qena kerkojn ne te dy
Bm		 A 		          E
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoj zerat qena kerkojn ne te dy
Solo

Bm		 A 		          E
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoj zerat qena kerkojn ne te dy
Bm		 A 		          E
Mundohem qe ta harroj kohen qe na bashkoj zerat qena kerkojn ne te dy

      
      
Suggest correction
Creating personal tab
Creating personal tab
You can edit any tab online and save it as your Personal.

You can edit, replace or remove any tab part or add personal notes – all changes will be seen only by you.

Personal tabs can be accessed anytime from any device, even offline.
Learn more »
Give kudos to tab author, rate the tab!
1 2 3 4 5
comments
print report bad tab
guest
Wanna post a correction for this tab? Suggest correction