Oops, an error
Loading. Please wait.

Koha Skthehet chords

747 views 1 this week
no commentswrite comment
1 2 3 4 5
3 more votes to show rating
add to favorites
×
Save as Personal and add changes to this tab that will be seen only by you. Learn more ›
×
You can save this tab as Personal to edit and correct it or add notes. All changes will be seen only by you. Learn more »
launch autoscroll
font size
0
reset
transpose
0
reset
display chords
guitar tuner
edit
Autoscroll
slow
fast
+/-
esc
set tempo
stop
Author
Difficulty
Strumming
There is no strumming pattern for this song yet. and get +5 IQ
Am  C   G       F
Jooo se di, si ikën shkuan kaq shume vite
Am  C  G          F
Përsëri, dhe sot ti fle në zemrën time
Am C  G             F    F
Un e di, e padukshme ësht ajo që ndjej.. ajo që ndjej

       C
Një ditë që bosh vjen
       G
Dhe un nuk jam me ty
       Am
Një ditë që koha s'kthen
        F
Dhe un të dua ty
      Am
Për mua je ti 
         G
Nuk ka më tjetër vend
  F
jooooo
 
Am   C  G          F  
Eci vetëm, dhe pas më ndjek veç hija ime
Am   C  G          F
Dhe kudo, në ketë qytet gjej veç kujtime 
Am   C     G              F    F         
Prap ti mbledh, dhe vizatoj me to portretin tënd.. portretin tënd


         C
Një ditë që bosh vjen
       G
Dhe un nuk jam me ty
       Am
Një ditë që koha s'kthen
        F
Dhe un të dua ty
      Am
Për mua je ti 
         G
Nuk ka më tjetër vend
  F
joooooRistmi pak i nderlikuar por po te degjoni kengen kapet shpejt
Nga Marlind Parllaku

      
      
Suggest correction
Creating personal tab
Creating personal tab
You can edit any tab online and save it as your Personal.

You can edit, replace or remove any tab part or add personal notes – all changes will be seen only by you.

Personal tabs can be accessed anytime from any device, even offline.
Learn more »
Give kudos to tab author, rate the tab!
1 2 3 4 5
comments
print report bad tab
guest
You may want to rate the tab now too:
select rating
Wanna post a correction for this tab? Suggest correction